Aroma Lublin - Gabinet Kosmetyczny i Perfumeria | O gabinecie
gabinet, kosmetyczny, gabinet kosmetyczny, lublin, perfumeria, kosmetyka, kosmetologia, zabiegi autoryzowane, clarins, valmont, sensai
37
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-37,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

„Zapewnienie sobie czasu na pielęgnację twarzy i ciała nie jest już luksusem. Przy współczesnym stylu życia jest to po prostu konieczność.”

Jacques’a Courtin-Clarins

 

Naszą działalność na rynku lubelskim rozpoczęliśmy ponad 15 lat temu. Doświadczenie ugruntowane zostało w oparciu o najnowsze zdobycze wiedzy z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz doskonałą znajomość rynku i potrzeb naszych gości. Autoryzacja gabinetu przez marki selektywne jest dowodem uznania starań, jakie każdego dnia wkładamy w utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, zapewnienie komfortu i efektywności zabiegów.

 

Nasz zespół tworzy wykształcony, profesjonalny i pełen pasji zespół kosmetologów, który w swej pracy korzysta z najnowocześniejszych technologii, umożliwiających przeprowadzanie bezinwazyjnych, w pełni skutecznych zabiegów.

 

Oferujemy pełen zakres zabiegów i usług kosmetologicznych,  dobranych do indywidualnych potrzeb. Do kwestii zdrowia i urody podchodzimy holistycznie, działamy nie tylko na ciało, ale także na wszystkie zmysły.

 

Dużą uwagę przykładamy do zapewnienia dobrego samopoczucia i urody odwiedzających nas gości. Priorytetem jest również troska o bezpieczeństwo. Gwarantujemy całkowitą sterylność świadczonych zabiegów i stosowanych narzędzi.

 

Dla naszych gości organizujemy cykliczne spotkania z ekspertami elitarnych marek kosmetycznych,  podczas których w miłej atmosferze zgłębiamy tajniki pielęgnacji urody i sztuki bycia pięknym.

 

Dla wszystkich pragnących przedłużyć efekty zabiegów prowadzimy sprzedaż detaliczną kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych. Doświadczeni kosmetolodzy dokonają bezpłatnej analizy skóry oraz zaproponują indywidualny program pielęgnacyjny.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Maria

Magister kosmetologii, ukończyła studia na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie.

 

Pasjonat zawodu. Największą satysfakcję przynosi jej zapewnienie komfortu i zadowolenia odwiedzających gabinet gości. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej i medycznej twarzy oraz w pedicurze podologicznym, wierzy w naturalną pielęgnację i moc dotyku. Od 3 lat związana z markami selektywnymi, odbyła wiele szkoleń i wykładów na temat doboru odpowiedniej pielęgnacji i kosmetyków. W wolnej chwili uwielbia gotować.

Ewa

Magister kosmetologii, ukończyła studia na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie.

 

Oprócz pracy w gabinecie, realizuje się jako nauczyciel akademicki oraz kontynuuje edukację na studiach doktoranckich.

Z gabinetem związana od 3 lat. Ogrom zdobytej wiedzy i doświadczenia oraz wrodzona precyzja i dokładność w wykonywaniu zabiegów czynią ją ekspertem w pielęgnacji  twarzy. Zamiłowana wizażystka i stylistka oprawy oczu, potrafi wydobyć i podkreślić indywidualne atuty urody. Kosmetyka kolorowa nie ma przed nią tajemnic. Zabiegi wykonuje z pasją i dużą delikatnością. Kocha podróże.

Justyna

Magister kosmetologii i technik masażysta, ukończyła studia na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie.

 

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacji ciała i terapii masażu. Plastyczność gestów i znajomość różnych technik masażu, pozwala jej zapewnić indywidualne korzyści dla zdrowia i urody oraz stworzyć wyjątkowy klimat wyciszenia i relaksu. Pasjonat aktywnego stylu życia, ćwiczeń i świadomego odżywiania, chętnie dzieli się wiedzą na temat uzyskania pięknej i zdrowej sylwetki. Stale pogłębia wiedzę z dziedziny kosmetologii estetycznej. Znakomicie wykonuje manicure i pedicure hybrydowy.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Od ponad 15 lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą profesjonalni i pełni pasji kosmetolodzy, którzy z najwyższą starannością wykorzystują zdobytą wiedzę w codziennej pracy.

Komfort

Otoczenie jasnych barw, świeżych kwiatów, odświeżających aromatów olejków eterycznych i łagodnej, relaksującej muzyki, zapewnia błogi czas odpoczynku dla ciała i ducha.

Elastyczność

Proponujemy indywidualne umówienie terminu zabiegu, również poza standardowymi godzinami pracy gabinetu oraz w weekendy.

Bezpieczeństwo

Pracujemy na kosmetykach najlepszych marek selektywnych. Gwarantujemy sterylność zabiegów i wykorzystywanych narzędzi, dzięki zastosowaniu materiałów jednorazowych oraz sterylizacji w autoklawie.