Aroma Lublin - Gabinet Kosmetyczny i Perfumeria | Holistyczny Rytuał Pielęgnacji Twarzy i Ciała
gabinet, kosmetyczny, gabinet kosmetyczny, lublin, perfumeria, kosmetyka, kosmetologia, zabiegi autoryzowane, clarins, valmont, sensai
1298
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1298,page-child,parent-pageid-47,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Holistyczny Rytuał Pielęgnacji Twarzy i Ciała

 

Holistyczny Rytuał Pielęgnacji Twarzy i Ciała to autorski masaż całego ciała i twarzy, który ma wyraźne działanie uspokajające i antydepresyjne, zmniejsza symptomy stanów stresowych i lękowych, przywraca sen i wypełnia ciało uczuciem komfortu.

 

 

Holistyczny Rytuał Wyjątkowy efekt masażu twarzy i ciała związany jest z określonym rytmem i kolejnością ruchów masujących, wywołujących unikalne wrażenia dotykowe, pozwalające odwrócić uwagę od nieprzerwanej analizy sytuacji stresowych, wyprzeć ognisko nadpobudliwości ​z centralnego systemu nerwowego oraz ustabilizować stan emocjonalny. Wykonujemy go w połączeniu z aromaterapią i wyłącznie na naturalnych, zimno-tłoczonych olejach.

Na czym polega wyjątkowość tego masażu?

 

  • Oparty jest on na założeniach masażu psychosomatycznego, zakładającego, że jesteśmy jednością ciała, ducha i umysłu, a zaburzenia w jednej sferze, rzutują na pozostałe, powodując brak równowagi w całym organizmie.

 

  • W tym masażu działamy na wszystkie zmysły, skupiając się na odciągnięciu zajętego umysłu od sytuacji stresowej. Dbamy o detale, wpływające na odbiór samego masażu przez osobę, która się mu poddaje.

 

Holistyczny Rytuał

  • Masaż w 80% odbywa się w leżeniu na brzuchu (masowana jest tylna część ciała, gdyż tam mamy najwięcej receptorów), następnie stopy oraz twarz, szyja i dekolt (ilość receptorów i punktów refleksologicznych jest w tych częściach ciała ogromna).

 

  • Ten masaż będzie najwłaściwszym wyborem w przypadku osób bardzo zestresowanych, pogrążonych w żałobie, cierpiących na stany depresyjne czy dolegliwości psychosomatyczne. Idealnie sprawdzi się również dla osób najbardziej wymagających, szukających ukojenia i głębokiego relaksu.

 

  • Masaż poprzedza przygotowanie skóry twarzy i ciała za pomocą odpowiedniego peelingu. Wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki – m.in. sól z Morza Martwego, oleje i olejki eteryczne.
HOLISTYCZNY RYTUAŁ PIELĘGNACJI TWARZY I CIAŁA
Z PEELINGIEM ( 150 MINUT ) 390 zł
BEZ PEELINGU ( 120 MINUT ) 290 zł