Aroma Lublin - Gabinet Kosmetyczny i Perfumeria | MESO BB GLAM
gabinet, kosmetyczny, gabinet kosmetyczny, lublin, perfumeria, kosmetyka, kosmetologia, zabiegi autoryzowane, clarins, valmont, sensai
1216
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1216,page-child,parent-pageid-49,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Meso BB Glam

Meso BB Glam to światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła, nasycona w naturalne pigmenty, pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i promiennej, rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu cząsteczek pigmentu i rozświetlacza, skóra nabiera zdrowego blasku i skutecznie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje fluid koloryzujący i codzienny make- up. Meso BB Glam to również koncentrat pielęgnacyjny, zawierający wysokostężony kwas hialuronowy oraz szereg składników odżywczych, potęgujących efekty terapii.

 

 

 

Meso BB Glam to:

• trwałe rozświetlenie skóry i nadanie efektu glam-shine,
• zniesienie szarości i zmęczenia skóry,
• niwelowanie przebarwień i piegów,
• ujednolicenie kolorytu skóry,
• korygowanie skutków fotostarzenia (m.in. plamy starcze),
• korekcja cieni pod oczami,
• zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów,
• głęboka suplementacja i rewitalizacja skóry.

 

 

 

Meso BB Glam to serum pielęgnacyjne, gwarantujące natychmiastową metamorfozę skóry i uzyskanie spektakularnego efektu rozświetlenia już po jednym zabiegu. Wprowadzenie produktu w skórę odbywa się w profesjonalnej procedurze estetycznej, polegającej na stosowaniu urządzenia mikroperforującego skórę (mezoterapia mikroigłowa) i jednoczesnej aplikacji serum Meso BB. Dzięki powstającym w skórze mikronakłuciom, preparat dyfunduje w dolne warstwy naskórka i powoduje jego trwałą pigmentację. Nadanie odpowiedniego kolorytu jest stopniowe, a do jego utrwalenia potrzeba ok. 3-4 zabiegów. Efektami można się cieszyć nawet do 6 miesięcy od momentu zakończenia serii. Ze względu na płytką aplikację, zabieg Meso BB  jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

 

 

Meso BB Glam został opracowany z myślą o europejskich fototypach skóry. Serum występuje w jednym, uniwersalnym i neutralnym kolorze, pozbawionym nadmiaru tonów żółtych i różowych. Jego zanikanie w skórze jest stopniowe i przewidywalne, a efekt zabiegu słabnie z czasem.  Innowacyjna formuła pozwala na natychmiastową poprawę kolorytu skóry i jej ekstremalne rozświetlenie.

60 min 300 zł